back  main  up  next This site can be viewed at all resolutions
Last update:
06-01-2004 00:17:11

ZASOBY

W pracy z Cyberjednostką bardzo często o ergonomii decydują drobiazgi. To czy użytkownik spędzi przy pracy bez zmęczenia trzy godziny, czy pięć, zależy w dużej mierze od tego, jak sobie dobierze środowisko pracy. Jak skonfiguruje swój system, żeby ten spełniał jego oczekiwania i ułatwiał każdą operację. Wbrew pozorom bardzo ważne jest, aby użytkownik miał takie środowisko, które będzie mu sie podobało, pod względem estetyki. Dlatego warto dostosować wygląd interfejsu swojej Cyberjednostki do swoich upodobań.

sEwer_cUrsors1.0.zip [3410 B] Zestaw Seweriańskich Kursorów Statycznych w kolorze Negatyw, opartych na motywie skośnego krzyża celowniczego. Wersja przygotowana do pracy na monitorze Monochromatycznym, w niskiej rozdzielczości.
sEwer_cUrsors1.1.zip [3737 B] Drugi Zestaw Seweriańskich kursorów statycznych w kolorach Negatyw i Czerń, opartych na motywie skośnego krzyża celowniczego. Wersja przystosowana do pracy na monitorze kolorowym, w rozdzielczości 1024*768.
sEwer_gG_sKin.zip [9798 B] Pierwszy Seweriański skin do polskiego komunikatora GG. Ideą przy jego tworzeniu było rozróżnianie statusu po kształcie ikony, nie zaś po kolorze (również dedykowany dla monitora mono). Działa od wersji 5.0.5, niżej - nie testowany.©opy®ight 2003 by sEwer

Encoding ISO 8859-2 [ąćęłńóśźż]